Ana Sayfa Yayınlama Politikası

Yayınlama Politikası

Sitemizde, okuyucularımıza eşsiz ve kaliteli makaleler ve haberler sunmak için yüksek gazetecilik standartlarını korumaya çalışıyoruz. Bizim için yazdığınızda, bu şartlara uyduğunuzu kabul eder ve bunlara uymazsanız, makalenizin tarafımızdan reddedilebileceğini anlarsınız. Bu politikaya yazılı onayınızı gerektiren bizimle bir sözleşme yapacaksınız.

İçeriğin Özgünlüğü

Tüm makalelerin özgün olmasını bekliyoruz. Copyscape ve diğer benzersizlik kontrollerini geçmelidir. Yazar, sadece editörlerimizin onayı için ‘daha önce yayınlanmamış’ içerik sunmalıdır. Okuyucularımız için değer katan içerik yazmaya odaklanmanız esastır. Plagiarized veya önceden yayınlanmış bir makaleden alınmış makaleler reddedilecektir.

İddialar ve Veriler

İş ile ilgili tüm iddialar ve veriler makaleye dahil edilmeden önce doğru şekilde doğrulanmalıdır. Yanlış iddialar ve kısmi veriler müşteriler tarafından dikkate alınmayacaktır. Sitemizde yayınlanan tüm verilerin kamuya açık olduğundan ve ilgili kaynaklar tarafından doğrulandığından emin oluyoruz. Yazarlar, verileri/istatistikleri/açıklamaları daha önce yayınlandıkları ilgili bir web sitesine bağlamalıdır.
İddialarınız için her zaman ampirik kanıtlar sunmaya çalışın. İddialarınızı kanıtlamak için resimler, grafikler ve ekran görüntüleri ekleyebilirsiniz. İddianızı destekleyecek otoriter bir web sitesi veya uzman yoksa, makalenizde bunu kullanmaktan kaçınmalısınız.

Değer

Yazdığınız her makale, okuyucularımız için ekstra bir değer içermelidir. Makalenizin açık bir amacı olmalı ve değer sağlamak için bu amacı takip etmelisiniz. Amacımız, okuyucularımıza en son haberleri getiren makaleler sunmaktır ve çeşitli şirketlerin ve teknolojilerin nüanslarını anlamalarına yardımcı olmaktır. Tüm makaleler tamamen tarafsız olmalıdır ve hiçbir para birimi, pazar veya şirketin tanıtımı/pazarlaması olmamalıdır.

Tanıtımlar ve Pazarlama

Hiçbir makale, pazarlama veya tanıtım amaçlı bir fon/şirket/kişi hakkında iddialar veya bilgiler içermemelidir. Makalelerinizin başlığı, alt başlıkları ve içeriği her zaman doğrudan ve tarafsız olmalıdır. Bir şirketi, para birimini veya kişiyi tanıtan bir makaleye link oluşturmayın. Makalelerimizde tanıtım/pazarlama linklerinin kullanılmasına kesinlikle karşıyız.

Okuyucular

Okuyucularımızın genel kamuoyu olmadığını, teknoloji, iş ve finansta gerçekten ilgi duyan kişiler olduğunu unutmayın. Makaleleriniz her zaman teknolojiyi ve finansı zaten anlayan okuyucular için değerli bilgiler içermelidir. Amacımız, size çeşitli şirketler ve teknolojiler hakkında en son haberleri ve bilgileri sağlamaktır. Bu nedenle, onlar için bir makale yazmadan önce okuyucularımızı anlamamız gerekiyor.

Makale Kabulü

Kabul, tamamen editörlerin takdirindedir. Editörlerimiz bunu açıklama yapmadan kabul edebilir veya reddedebilir. Bir makale kabul edilirse, size kararımızı bildireceğiz. Yönetim Kurulunun herhangi bir kararı tüm yazarlar için nihai ve bağlayıcı olacaktır.

Haberler ve Üçüncü Taraf Yayınları

Bizim için makale yazarken, tüm güvenilir kaynakları kontrol ettiğinizden emin olun. Platformumuzda makalelerin yayınlanma süresi daha kısadır, ancak her makalenin doğruluğuna odaklanmayı esas alıyoruz. Lütfen her makale için ampirik kanıtların mevcut olduğundan ve gönderide sunulan veri ve bilgilerin mevcut olduğundan emin olun.
Okuyucularımız için kaliteli içerik oluşturmak için bu editöryel politikayı takip edeceğinizi umuyoruz.